30-lat doświadczenia

Nasza firma istnieje na rynku od 1981 roku. Przez cały okres działalności służyliśmy klientom swym doświadczeniem i profesjonalizmem, przez co zyskaliśmy wśród nich ogromne zaufanie. Główną specjalizacją naszej firmy jest projektowanie i wykonywanie mebli. W naszej ofercie można znaleźć meble kuchenne, łazienkowe, szafy wnękowe, garderoby, meble sklepowe, do biura, meble sypialniane jak również specjalistyczne meble do szkół i szpitali.

Nowoczesny zakład wzbogacony został o maszyny wysokiej, jakości co pozwoliło na wprowadzenie nowych technologii. Nowoczesny park maszynowy oraz kwalifikacje naszych pracowników pozwalają na uzyskanie najwyższej, jakości produkowanych przez nas mebli. Produkcja odbywa się z  pominięciem wszelkich pośredników, co pozwala zaoferować atrakcyjne ceny.

Zamówienia przyjmujemy przede wszystkim od indywidualnych klientów oraz firm. Na życzenie klienta wykonujemy meble na podstawie dostarczonego projektu lub projektu stworzonego w naszej firmie. Meble zamówione u nas projektujemy BEZPŁATNIE. Nasi projektanci, konstruktorzy łączą wymagania mody z tradycją i nowymi technologiami, co sprawia, że nasze meble dają klientom poczucie luksusu i funkcjonalności. Wszystkie nasze produkty prezentowane są w naszym sklepie firmowym.